Wpisz i kliknij enter

SOUNDLAB #2: Marek Biliński filharmonicznie

W środę 11 listopada we wnętrzach Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie wystąpi pionier polskiej elektroniki. Koncert odbędzie się w ramach cyklu SOUNDLAB – filharmoniczne laboratorium muzyki elektronicznej. Jest też konkurs: do wygrania płyta i wejściówki.

„Kolejny koncert w ramach cyklu SOUNDLAB, to nie tylko spotkanie z muzyczną legendą polskiej muzyki elektronicznej jaką jest niewątpliwie Marek Biliński. To również z spotkanie z muzyką autonomiczną: wolną od treści, narracji, poetyki i przypisanej jej ekspresji. To czysta forma bez określonych kategorii emocjonalnych” – czytamy na stronie Filharmonii.

„Król polskiej elektroniki pochodzi ze Szczecina i po raz kolejny wraca do rodzinnego miasta. Pod dłońmi multiinstrumentalisty zabrzmią elektroniczne instrumenty klawiszowe. W kompozycjach usłyszymy brzmienia muzyki klasycznej i romantycznej, połączone z nowoczesną wizją świata dźwięków: rocka progresywnego, muzyki klubowej i industrialnej”.

Organizatorzy przygotowali konkurs, w którym można zdobyć płytę z autografem artysty i trzy bezpłatne wejściówki na koncert. Więcej szczegółów w tym miejscu.

Występ Marka Bilińskiego odbędzie się w środę 11 listopada o godz. 19. Bilety kosztują 40 zł.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy