Wpisz i kliknij enter

W najbliższą sobotę odbędzie się 5. edycja Ł Festiwalu!

10 sierpnia –> kierunek: ŁOWICZ!

W najbliższą sobotę, 10 sierpnia w Łowiczu, odbędzie się 5. już edycja niezwykle ciekawego wydarzenia jakim jest Ł Festiwal, który od kilku lat z powodzeniem realizuje swoje główne założenie: zaprezentować w Łowiczu najciekawszych polskich artystów szeroko pojętej sceny alternatywnej!

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, bo pierwszy raz w historii festiwalu na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury pojawią się dwie większe sceny, na których wystąpią następujący artyści: KAMP!, Private Press, Kuba Sojka, Shari Vari, TUZZA, ŻAL, Wczasy, Normal Echo, Enchanted Hunters i Evam. Szczegółową zapowiedź Ł Festiwalu, którego Nowamuzyka.pl od dwóch lat jest patronem medialnym, znajdziecie rzecz jasna na naszych łamach [link].

Szczegółowa rozpiska godzinowa poszczególnych koncertów i setów prezentuje się z kolei następująco:

Jakby tego było mało, organizatorzy postanowili uczynić tegoroczną edycję specjalną także pod względem napitku. Otóż specjalnie z okazji Ł Festiwalu 2019 Browar Bednary uwarzył wyjatkowe piwo, którego będzie można spróbować już w sobotę. Specjalnie przygotowany trunek został także opakowany z należytym rozmachem – w butelki z transparentnymi etykietami!

Jeśli cenicie sobie naprawdę dobrą polską muzykę, ciepłą i radosną atmosferę, a przede wszystkim kameralne warunki koncertowe, w których w pełni możecie się skupić na muzyce, Ł Festiwal jest dla Was najlepszą opcją na najbliższy weekend. Zapraszam Was do Łowicza. Jestem pewna, że tak jak my polubicie Ł Festiwal, który konsekwentnie rośnie w siłę, będąc od kilku lat jednym z ciekawszych wydarzeń na polskiej mapie festiwalowej!

Wszystkie najważniejsze informacje i linki:

Oficjalna strona Ł Festiwalu

Profil Ł Festiwal na Facebooku

Ł Festiwal – wydarzenie na Facebooku

Dojazd do Łowicza: autobusy krajowych operatorów oraz PKP

Linki do zakupu biletów:
GoOut
Going.
stacjonarnie w Łowiczu – Kino FENIX

DO ZOBACZENIA W ŁOWICZU!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy