Wpisz i kliknij enter

Instytut ponownie w Hali Najwyższych Napięć! [+KONKURS]

Kultowy techno Instytut ponownie zagości w Hali Najwyższych Napięć w Warszawie!

Dokładnie 27 i 28 września legendarny Instytut powróci do jednej z najbardziej spektakularnych lokalizacji w Polsce, w jakiej dotychczas odbywały się imprezy techno czyli Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki w Warszawie! Tegoroczna edycja imprezy została podzielona na dwa odrębne wydarzenia tj. piątkowe i sobotnie, a na każde z nich obowiązuje odrębny bilet, uprawniający do udziału w imprezie w konkretny dzień.

Ogłoszono już pełen line-up obu wydarzeń. Podczas Instytut Friday wystąpią: Pan-Pot, AGIM live, Deas, DUSS i LuLu Malina. Z kolei w Instytut Saturday za deckami w Hali Najwyższych Napięć staną: Anja Kraft, Aksamit, Blawan, Cleric live, Sept, T A K A live i Xosar live.

Wszelkie szczegóły obu wydarzeń tegorocznej edycji Instytutu w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki w Warszawie znajdziecie na dedykowanych wydarzeniach na Facebooku:

Oficjalne wydarzenie Instytut Friday na FB

Oficjalne wydarzenie Instytut Saturday na FB

!!! KONKURS !!!
Jak zawsze przy okazji Instytutu mamy dla Was bilety na każdą z obu imprez składających się na tegoroczną edycję Instytutu na Mory 8 tj. na Instytut Friday i Instytut Saturday! Żeby je zdobyć należy odpowiedzieć na proste pytania: Kiedy dokładnie odbyła się ubiegłoroczna edycja Instytutu w Hali Najwyższych Napięć i czyj set zakończył tamtą edycję Instytutu? Odpowiedzi ślijcie na adres aniapietrzak@nowamuzyka.pl Kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi – wygrywa. UWAGA: w mailu podajcie swoje dokładne imię i nazwisko (bilety są imienne i będą wysyłane elektronicznie) oraz podajcie dokładnie na który dzień Instytutu chcielibyście otrzymać bilet (piątek czy sobota). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 sierpnia, a wszyscy, którzy prześlą zgłoszenia, zostaną poinformowani o wynikach mailem. Powodzenia!

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Instytutu:
Oficjalna strona internetowa Instytutu
Profil na Facebooku
Profil na Instagramie
Profil na Soundcloud
YouTubeJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ania Pietrzak
Ania Pietrzak
4 lat temu

Melduję, że wszystkie bilety znalazły już swoich szczęśliwych właścicieli. Zwycięzcom gratuluję, a tym którym się nie udało – życzę powodzenia następnym razem 🙂

Polecamy