Wpisz i kliknij enter

Jest nowy magazyn: Hard Art

Rodzime labele Beast of Prey oraz Zoharum połączyły swoje siły i powołały do życia pierwszy papierowy newsletter poświęcony szeroko pojmowanej scenie antymuzycznej. Wydawcy piszą: „widząc ignorancję ze strony mainstreamowych wydawców prasowych, lekceważących to zjawisko w swoich mediach, przedstawiciele tych dwóch wydawnictw wyszli na przeciw oczekiwaniom fanów muzyki industrialnej, dark ambient, noise, avant-garde i stworzyli magazyn skierowany specjalnie do nich”.

Pierwszy numer ukaże się już 25 marca. Premiera zbiega się z datą festiwalu CoC-art, podczas którego będzie można zapoznać się z jego zawartością i nabyć go osobiście.

W pierwszym numerze znajdą się wywiady z Paranoia Inducta, [haven], Artefactum, Ab Intra, Praetorianem, Vilgoć, artykuły o Voices of Cosmos, Ouroboros, elektronicznej scenie niezależnej lat 80 i 90 (m.in. 997, Dusseldorf), a także teksty o innej niż muzyka tematyce: Magiczne życie Marjorie Cameron, Film My Swastika, Magiczne odrodzenie Kennetha Granta, relację z festiwalu Intermediale, recenzje, prezentacje grafik artystów ze środowiska industrialnego.

Papierzak dostępny będzie za symboliczną cenę 5 zł. Zakupić będzie można go za pośrednictwem stron beast of prey i www.alchembria.pl (sklep Zoharum).Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy