Wpisz i kliknij enter

Maed Meva

Wytwórnia Export Label, obchodząca niedawno swoje drugie urodziny, wydała instrumentalną płytę duetu Maed Meva. Materiał „Figures” to scratch-music’owa suita – wypełniona jazzowym brudem, wprowadza coś więcej do modnych aktualnie laptopowych bitów. Polecamy!

EPka znajduje się na styku elektroniki i jazzu. Fani dokonań Ricciego Ruckera czy Onry na pewno znajdą tu coś dla siebie. Płyta jest dostępna do pobrania za darmo na stronach wytwórni Export Label

Przez okres wakacyjny wytwórnia Export Label szykuje również konkurs na remixy i nowe interpretacje utworów z płyty „International Post-War Chill” autorstwa Cuefx-a, która ukazała się na początku tego roku. Nagrodą dla najlepszych remikserów będzie wyżej wymieniona płyta CD w limitowanej wersji, a efekt ich pracy będzie można usłyszeć na specjalnym krążku wydanym przez wytwórnię Export Label jesienią tego roku. Swoje zgłoszenia można przesyłać do końca września.

Warto dodać, że Cuefx aktualnie pracuje nad nowym materiałem swojego zespołu ‚Cuefx Band’ wraz z młodą wokalistką jazzową Agnieszką Twardoch, saksofonistą Aleksandrem Papierzem oraz gitarzystą Robertem Zającem. Jest to projekt producencko-liveact’owy, którego założeniem jest łączenie współczesnych nurtów muzyki elektronicznej, klubowej z jazzem i awangardą. Oto pierwszy oficjalny teledysk zespołu:Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Kedr Livanskiy – nasza rozmowa

Spotkaliśmy się na chwilę przed jej występem w warszawskiej Miłości, by Yana opowiedziała o początkach swojej drogi muzycznej, szczególnych źródłach inspiracji, a także o tym, dlaczego