Wpisz i kliknij enter

Nowości z Monotype Records

W katalogu wytwórni Monotype Records pojawiły się nowe wydawnictwa. 23 lipca swoją premierę miały jednocześnie dwa krążki. Płyty, na które powinniście zwrócić szczególną uwagę.

THE DOGMATICS – „THE SACRIFICE FOR THE MUSIC BECAME OUR LIFESTYLE” (monoLP011)

Kai Fagaschinski to muzyk kojarzony z projektem The Magic I.D, berliński klarnecista i kompozytor. Chris Abrahams, pianista, znany głównie z tria THE NECKS, mieszka na co dzień w Sydney. Materiał na płycie stanowi wspólną improwizację z 2009r., którą zarejestrowano w berlińskiej kuchni Arthura Rothera. Muzyka ubarwiona chronicznymi frazami i różnorodnymi warstwami brzmieniowymi, które tworzą nieoczywistą strukturę kompozycji. Jest gęsto, intensywnie, ale niespokojnie…


MIA ZABELKA TRIO featuring PAVEL FAJT and JOHANNES FRISCH – „WEIRD TALES AND ELEGANT MOTION” (mono052)

Na wspólnej płycie Mia Zabelka (skrzypce elektr., głos, elektronika) wraz z Pavlem Fajtem (perkusja, elektronika) – znanym m.in. ze wspólnych płyt z Ivą Bittovą i Johannesem Frischem z Kammerflimmer Kollektief (kontrabas, bas elektr.), ukazują w pełni doskonałą i dojrzałą muzykę improwizowaną. Materiał jest pełen subtelnych i tajemniczych wizji muzyków, które tworzą psychodeliczny świat dźwięków.


Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące płyt znajdziecie na poniższej stronie:

www.monotyperecords.com

 
Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
11 lat temu

Mia Zabelka Trio – kapitalna! Polecam wsłuchać się w ten album – warto!!!!!!

Polecamy