Wpisz i kliknij enter

Ben Klock i Scuba 29.11 w Soho Factory w Warszawie

Świetna wiadomość dla fanów muzyki elektronicznej – twórcy festiwalu Audioriver oraz klub 1500m2 do wynajęcia ogłosili wspólne wydarzenie, którego jedną z gwiazd będzie Ben Klock, a drugą niemniej rozchwytywany Scuba AKA SCB. Impreza zaplanowana jest na 29 listopada w Soho Factory w Warszawie, a jej sponsorem głównym jest marka AXE.

Ben Klock jest rezydentem legendarnego klubu Berghain i flagowym okrętem wytwórni Ostgut Ton. To bezdyskusyjnie jeden z najważniejszych artystów na dzisiejszej scenie techno i on sam jest wystarczającym powodem, by w ostatni piątek listopada pojawić się w hali 15. przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie.

Scuba z kolei jest postacią, bez której trudno wyobrazić sobie brzmienie dzisiejszej elektroniki. To artysta bardzo trudny do zaszufladkowania, kojarzony zarówno z dubstepem, techno, jak i housem. To samo można powiedzieć o jego słynnej wytwórni Hotflush, w której katalogu znajdziemy m.in. takich artystów, jak Benga, Mount Kimbie, Joy Orbison i George Fitzgerald. Scuba sam ma na koncie niezliczone single i trzy albumy autorskie, z których każdy eksploruje nieco inne rejony muzyki elektronicznej.

Twórcami wydarzenia są wspomniani już organizatorzy Audioriver – agencja Spółka Akcyjna – oraz stołeczny klub 1500m2 do wynajęcia. Pierwsi z nich mają już na koncie dwie bardzo udane imprezy w Soho Factory: przed dwoma laty sprowadzili do tego miejsca Jamesa Holdena, Luke’a Abbotta i Nu:Tone’a, a rok później Mathew Jonsona i Troya Pierce’a. Nadchodzące wydarzenie nie jest też pierwszą imprezą, jaką Spółka Akcyjna organizuje wraz z 1500m2 do wynajęcia – w styczniu tego roku wspólnymi siłami sprowadzili Maceo Plexa, którego występ przyciągnął blisko 1000 osób. Tym razem można spodziewać się jeszcze wyższej frekwencji.

Więcej na www.spolkaakcyjna.com oraz www.1500m2.com

***

Spółka Akcyjna to grupa ludzi odpowiedzialnych m.in. za produkcję ośmiu edycji festiwalu Audioriver oraz licznych wydarzeń muzycznych organizowanych w całej Polsce. Do najważniejszych przedsięwzięć zaliczyć należy Minus Showcase Poznań, festiwal Pożegnanie Lata w Płocku oraz Akcję Soho! w Warszawie.

1500m2 do wynajęcia to najbardziej utytułowany klub ostatnich lat. Setki niesamowitych imprez i ogrom zagranicznych bookingów na koncie spowodowały, że industrialna przestrzeń na warszawskim Powiślu, w ciągu czterech lat stała się miejscem kultowym dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy