Wpisz i kliknij enter

Ovum20 – Josh Wink & Ambivalent – 07.03.2014 w 1500m2 + konkurs

W tym roku mija 20 lat od założenia Ovum Recordings – wytwórni, która od lat raczy nas setkami świetnych produkcji. Nie wyobrażamy sobie lepszej metody na uczczenie tego faktu, niż zaproszenia człowieka, którego nazwisko sygnuje tę cenioną na całym świecie oficynę

Josh Wink od prawie 30 lat jest nierozerwalnie związany z historią muzyki elektronicznej! Od pierwszych imprez w latach 80 po pionierskie rave’y na początku 90. Wink szybko zyskał miano najgodniejszego reprezentanta sceny techno-house w USA tamtych lat. Międzynarodową sławę przyniosły mu pierwsze hity „Don’t Laugh”, „Higher State of Consciousnes” i „I’m Ready”, a remiksy kawałków Paula Oakenfold’a, Moby’ego, Ladytron czy Depeche Mode wyłącznie potwierdziły jego pozycję, nie tylko jako świetnego DJ’a, ale i producenta. Jego obudowane napięciem sety meandrują gdzieś między techno, acid housem i muzyką eksperymentalną.

Wraz z Joshem w 1500m2 pojawi się artysta, który właśnie trafił pod skrzydła wytwórni Ovum.

Ambivalent – od lat rozbity gdzieś pomiędzy Berlinem, a Nowym Jorkiem – miastami, które w dużej mierze nadały charakter jego twórczości. Balansując między nierozważną wolnością i hedonistycznym stylem niemieckiej metropolii oraz przemyślanym i spójnym koncepcyjnie Nowym Jorkiem, stworzył styl czerpiący pełnymi garściami z życiowych doświadczeń, którego wielu może mu pozazdrościć.

Ambivalent oprócz imprez dla Creative Time w nowym Jorku, których uczestnikami byli m.in. Magda, Troy Pierce czy Akufen pomagał Richie Hawtinowi w produkcji koncertu Plastikman.

 

Zagrają:

Josh Wink (Ovum // US)

Ambivalent (Ovum / Minus // US)

 

07.03.2014

start: 22:00

 

1500m2 do wynajęcia

ul. Solec 18/20

 

Konkurs!

 

Kiedy (rok) i we współpracy z kim Wink założył Ovum Recordings?

Odpowiedzi ślijcie na katarzyna.morawska90@gmail.com.

Macie czas do 5.03., zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailem zwrotnym, w którym udzielimy im szczegółowych informacji.

Powodzenia.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Ron Wright & Neil Webb

„Burning Pool” to soundtrack do filmu o Sheffield w wykonaniu dwóch weteranów tamtejszej sceny elektronicznej.