Wpisz i kliknij enter

Nowy klip We Will Fail

Mrok, tajemnica, wiedza i naiwność – wszystko w nowym teledysku We Will Fail.

Aleksandra Grünholz (aka We Will Fail) – z wykształcenia projektant graficzny, z pasji muzyk, twórczyni działająca na polu audioperformansu. Na początku ubiegłego roku oficyna Monotype Records wydała jej debiutancki album, pt. „Verstörung” (nasza recenzja), który zachwycił krytyków w kraju i poza nim, a sama artystka doczekała się nominacji do Paszportu Polityki i licznych zaproszeń na zachodnie festiwale. Zaś pod koniec 2014 roku Grünholz opublikował drugą solową płytę – „Verstörung 2.0” (nasza recenzja).

Dziś mamy premierę klipu do nagrania „V2.06” pochodzącego z „Verstörung 2.0” (Monotype Records). Teledysk wyreżyserowała Olga Ozierańska. Obraz opowiada o nieoczywistej relacji pomiędzy dwojgiem nieznających się osób zamieszkujących jedno mieszkanie.

Ona efemeryczna, on silny, ona naiwna, on posiadający wiedzę. Dwoistość sytuacji podkreślona została przez scenografię. Jej pokój jest minimalistyczny, jego – pełen dziwnych przedmiotów. Dziewczyna zaintrygowana swoim współlokatorem i niepokojącymi sytuacjami, które spotykają ją w domu, próbuje dowiedzieć się czegoś więcej. Pod nieobecność chłopaka wkrada się do jego pokoju i odkrywa jeszcze więcej tajemnic… – mówi reżyserka.

 

Strona Monotype Records »
Profil na BandCamp »
Strona Facebook We Will Fail »Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy