Wpisz i kliknij enter

Ko Shin Moon

Powrót Księżycowych Elektroników!

Instrumentalno-producencki duet Ko Shin Moon (Axel Moon, Niko Shin) – podopieczni francuskiej oficyny Akuphone – nabierają coraz większego pędu ku mistycznym i jeszcze bardziej zwariowanym formom tanecznym. Artyści kroczą pewnie za swym kreatywnym instynktem, który każe im spychać oczywiste rozwiązania w przepaść. Ten proces rozpoczął się wraz z opublikowaniem debiutanckiego krążka Ko Shin Moon (Akuphone) w 2017 roku.


Ko Shin Moon wyłaniają się właśnie z takiego roztańczonego księżycowego krateru na swoim trzecim studyjnym albumie zatytułowanym Leïla Nova, gdzie dabke wtula się w ciepło analogowych syntezatorów, electroclash rozkręca kosmiczne disco i psychodeliczne transe, po czym wjeżdża libańsko-syryjska mistyka z przemykającym techno pulsem.

Nie widziałem jeszcze Axela Moona i Niko Shina w warunkach koncertowych, ale podpatrując ich w sieci można łatwo wywnioskować, że są scenicznymi żywiołami – wystarczy dać im przestrzeń do swawolnych harców i rozkręcą świetne show. Polscy organizatorzy powinni mieć Ko Shin Moon na bookingowym celowniku.

 

Strona Ko Shin Moon »
Profil na Facebooku »
Strona Akuphone »
Profil na Facebooku »Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy