Wpisz i kliknij enter

Trip The Light Fantastic 2024

Trip the Rave Fantastic!

Świat przeżywa prawdziwy boom na imprezy odbywające się za dnia. Coraz większe grono publiczności poszukuje wydarzeń rozpoczynających się we wczesnych godzinach popołudniowych. Wynika to z faktu, że oryginalne pokolenie raverów wchodzi we wczesne lata 50, a osoby w średnim wieku świadome są znaczenia swojego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Obydwa pokolenia posiadają również znacznie większą ilość obowiązków w porównaniu z młodszymi entuzjastami imprez tanecznych.

W Polsce naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów wychodzi impreza Trip The Light Fantastic, o której już informowaliśmy. TTLF odbędzie się 22.06 w Błękitnej Zatoce (Głębinów). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 2:00 nad ranem. Program wydarzenia ułożony jest z myślą o osobach, które chętnie spędzą dzień, bawiąc się w promieniach popołudniowego słońca. Plaża na Błękitnej Zatoce, znajdująca się o poziom niżej od sceny umożliwia spędzenie pełnego dnia relaksu z muzyką łączącą się w jedność z malowniczym krajobrazem jeziora nyskiego.

„Zachęcamy wszystkich fanów odkrywania nowych brzmień, analogowych nośników winylowych, relaksu w otoczeniu natury oraz pląsania po parkiecie do spędzenia pierwszego dnia wakacji razem z nami.” – komentuje organizator wydarzenia znany jako U.S.E.

Plan godzinowy:
13:00 IGN
14:00 Bednarski (Re-defined)
15:30 Juru
16:30 Popii
18:00 Elber
20:00 Mike O’Mara (Love Will Save The Day FM)
22:00 James Greenwood (Semi-skimmed Edits/Supernature Disco)
24:00 U.S.E. (Trip The Light Fantastic)
02:00 End


Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

3 pytania – PillowTalk

PillowTalk to trio z San Francisco, które proponuje słoneczny house z soulowym zacięciem.