Wpisz i kliknij enter

Line-up Openera pęcznieje

[wide][/wide]

Do peletonu gwiazd, jakie zawitają do Polski za parę miesięcy, dołączają kolejne.

Bon Iver zwrócił na siebie uwagę eterycznymi piosenkami, które w surowej, folkowej oprawie przyniosły mu dwie nagrody Grammy, przychylne recenzje światowej prasy oraz uwielbienie hipsterów. Przewodzący grupie Justin Vernon ma na swoim koncie dwa albumy studyjne, które w warunkach koncertowych mogą pokazać drzemiący w muzyce Bon Iver pazur. Jeden z niewielu występów tej grupy zapowiadanych na trasie europejskiej.

Furtką do pierwszej ligi dla amerykańskiego rapera Wiz Khalifa okazał się singiel „Black and Yellow”, który królował przez długi czas za oceanem zarabiając ostatecznie na potrójną platynę. Scena podczas jego występu może być równie oblegana, jak podczas zeszłorocznego koncertu Big Boi’a.

Line-up wzbogacił się ponadto o brzmienia taneczne – Friendly Fires oraz Bat For Lashes są zespołami, przy których z pewnością na miarowym tupaniu nogą oraz przytakiwaniem głową do rytmu się nie skończy. Bat For Lashes otuli publikę dream-popową mgiełką, a Friendly Fires przedstawią swoją interpretację muzyki spod znaku disco oraz funk.

Warto przypomnieć, iż potwierdzono już występy Björk, Franz Ferdinand, The xx, Justice, SBTRKT oraz Julii Marcell.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Heliosphaner
Heliosphaner
9 lat temu

Uwielbienie hipsterów?

Magdalena
Magdalena
9 lat temu
Reply to  Heliosphaner

A nie?

Polecamy